Третій тур Української Прем'єр-ліги розпочався з матчу «Олімпік» - «Карпати». Гра проходила на зустрічних курсах і, можна сказати, що боротьба була рівною.

Донеччани завдали 13 ударів по воротах, а львів'яни - дев'ять. Однак, саме «Карпатам» вдалося закотити м'яч у сітку воріт. Трапилося це на 20-й хвилині силами Худоб'яка, який віддав пас на Кожанова, а 9 номер, в свою чергу, вразив ворота Литовченко. Таким чином, єдиний гол у матчі став переможним для «Карпат».

Другим поєдинком першого футбольного дня став матч між донецьким «Шахтарем» і ужгородською «Говерлою». Цілком очікувано, динамівська молодь, яка виступає за команду Грозного, активно боролася, але стартового запалу вистачило не на весь матч. Підопічні Мірчі Луческу змогли забити два голи за 90 хвилин матчу: Тейшейра на 50-й відкрив рахунок, а Едуардо на 74-й подвоїв перевагу «Шахтаря». Підсумок: 2:0.

У наступному матчі туру запорізький «Металург» приймав луцьку «Волинь». Варто відзначити, що результат поєдинку вирішили дві результативні атаки гостей, які вони провели на 51-й і 53-й хвилинах. У першому моменті Жуніч вдало зіграв головою, а другий гол виявився на рахунку Анатолія Діденко. Запорожці так і залишаються на останньому місці турнірної таблиці, а лучани займають сьому позицію.

У стані харківського «Металіста» знову втрата очок, цього разу в матчі проти «Олександрії». Жодна з команд не змогла довести свою перевагу, а тому, результат цілком закономірний - 1:1. Гол за харків'ян забив Олексій Довгий на 65-й хвилині, а на 89-й гравець «Олександрії» Артем Сухоцький потужним ударом зрівняв рахунок на табло.

Ще один нічийний результат ми побачили в матчі «Ворскла» - «Дніпро». Команди показали динамічну і насичену гру, проте, кількістю забитих м'ячів не порадували. На 53-й хвилині Артем Федецький допустив помилку, яка призвела до автоголу і вивела полтавчан вперед. На 70-й хвилині «Дніпру» все ж таки вдалося забити гол в потрібні ворота - це Нікола Калинич вміло розібрався з захистом «Ворскли». Таким чином, рахунок зустрічі 1:1.

У паралельному поєдинку недільного футбольного вечора «Сталь» обіграла луганську «Зорю» з рахунком 2:0. Обидва голи за дніпродзержинську команду забив Юрій Путраш на 25-й і 55-й хвилинах.

В останньому матчі туру на полі зустрілися одеський «Чорноморець» і київське «Динамо». Столичні гості з перших хвилин активно наступали на ворота Боровика, проте, моряки теж мали досить багато перспективних моментів біля рамки Шовковського. Більш вдалими виявилися «біло-сині», які здобули перемогу вже під кінець другого тайму. Голи забивали: Жуніор Мораес (88) і Андрій Ярмоленко (90+3).