Полтавська «Ворскла» у драматичному матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи перемогла «Жиліну» з рахунком 3:1, але за сумою двох поєдинків далі крокують словацькі футболісти.

Перший момент у матчі створили полтавці. Після подачі кутового від Бартуловича Далку пробив головою. М’яч влучив у поперечку.

Збивати атакувальний порив господарів – словаки вирішили грубістю. Спершу в жорсткий підкат проти Сімініна пішов Паур. За що і отримав жовту картку.

За декілька хвилин лівий захисник «Ворскли» знову опинився на газоні. І повернутись у гру зміг лише після допомоги лікарів.

Пізніше та ж сама процедура чекала і Нєпогодова. Голкіперу дісталось після зіткнення з Єличем та Далку.

«Жиліна» свої моменти створювала виключно завдяки контратакам. На початку другого тайму Єліч пробивав у ближній кут. Нєпогодов - зреагував. «Ворскла» теж вирішила спробувати щастя за допомогою дальніх ударів. Пердута потужно приклався після розіграшу кутового. М'яч пройшов повз. Влучнішим був Турсунов. Але завадив голкіпер. Такі спроби команда Сачка чергувала з фланговими навісами. Один з них і втілився в гол. Далку подав, а Шиндер відправив м’яча у сітку.

Забивати другий гол і переводити гру в овертайм міг Баранник. Але свій вихід на ворота з лівого флангу – змарнував. Але все ж створити подвиг «Ворскла» змогла. Вже в компенсований час знову своє слово сказав капітан – Далку. Албанець виконав філігранну подачу на дальню стійку де Євген Ткачук зумів вразити ворота Жиліни. 2:0 і на команди чекало ще півгодини гри.

Вже в дебюті першого овертайму господарі організували швидку контратаку. Але Ткачуку завадив пробити захисник. Фолу рефері не зафіксував.

Зате на сотій хвилині пенальті у ворота «Жиліни» таки призначили. Після штрафного від Турсунова м’яч влучив в руку Шпалеку, який отримав ще й другу жовту картку і відповідно червону.

Виконувати 11-метровий пішов Турсунов, і зробив це бездоганно. В останні хвилини «Ворскла» отримала чудовий шанс на четвертий гол. Але вихід три в один змарнував Ковпак. Розплата за таке марнотратство прийшла миттєво. На останній секунді Вілліам опинився один перед Непогодовим і забив такий потрібний гол для словаків. 3:1 у підсумку. Перемога «Ворскли», якої не вистачило для проходу у наступний раунд.