У Києві «Зоря» після яскравої гостьової перемоги над «Шарлеруа» зосередилась, перш за все, на захисті рахунку, який її цілком влаштовував.

Зарядженим на удар був головний герой першої зустрічі –Малиновський. Але попервах бажання заважало виконанню. Найбільш близьким до голу у першому таймі був Хомченовський. Його обвідний удар зі штрафного ледь не досяг цілі, але не вистачило зовсім трохи. Був момент і у гостей. На 36-й хвилині Саглик наважився на удар з-за меж штрафного, але Шевченко чітко зафіксував м’яч, не давши йому влетіти в кут воріт.

По перерві гості зрозуміли, що втрачати їм нема чого і додали тиску на ворота «Зорі». Небезпечним на 57-й хвилині був удар Сагліка. Повз стійку. Майже в ту ж саму точку за дві хвилини пробивав в падінні Кебано. Результат був аналогічним. Луганці все зрозуміли правильно і відповіли голом. Любенович віддав на Каменюку і помчав у штрафний. Пас капітана не змусив на себе чекати і невисокий Желько головою з лінії воротарського відправив м’яч у сітку – 1:0. За 10 хвилин Гордієнко обікрав Марка і помчав на побачення з голкіпером. Капітан «Шарлеруа» помилкою не обмежився і збив суперника. Пенальті. Любенович пробив з більярдною влучністю – 2:0.

Успіху «Зорі» пораділи на трибунах гравці «Шахтаря» Ордець та Гринь. Далі луганці могли доводити рахунок до великого, але Хомченовський не влучив у ближній кут. А згодом хет-трик міг оформити Любенович, але Пенетто встиг завадити Желько. Не сумував і Шевченко. Йому довелося добряче попрацювати відбиваючи удар найактивнішого гравці гостей Сагліка. А потім знову відзначився перехопленням Гордієнко. Оцінив ситуацію і віддав гарний пас на Хомченовського. Ось тільки Дмитро знову пробив повз ворота. І все ж батько Малиновського дочекався голу свого сина. На останній компенсованій хвилині Руслан втретє за два матчі вразив ворота «Шарлеруа».

3:0 – ще одна блискуча перемога команди Вернидуба і луганці виходять до раунду плей-оф.