Луганська «Зоря» у першому матчі плей-офф Ліги Європи поступилася польській «Легії» з рахунком 0:1.

Дебют поєдинку вийшов жвавим. «Легія» отримала право на кутовий, розіграш якого призвів до пожежі в штрафному «Зорі», але не зумівши завершити справу ударом, поляки отримали у відповідь гостру контратаку, яку класно розігнав Караваєв і прицільно завершував Малиновський. З фірмовим ударом Руслана голкіпер «Легії» Куцяк впорався.

За кілька хвилин стражу воріт гостей знову довелось вступати в гру. Цього разу після штрафного у виконанні В’ячеслава Чечера.

Наступний стандарт «Зорі» знову ледь не завершився голом. Малиновський віддавав в район ближньої стійки, де на випередження зіграв Караваєв, але м’яч пройшов над поперечкою.

Від такого штурму «Легія» змогла отямитись під завершення першого тайму. Поляки мали два чудові моменти, щоб відкрити рахунок, але реалізувати їх не змогли.

У перерві наставник «Зорі» зробив одразу дві заміни. Замість Петряка та Чайковського з’явились Хомченовський та Любенович. Але це не врятувало луганців від пропущеного м’яча. Майже одразу після початку другого тайму «Легія» забила після кутового. Знову незрозумілі дії у захисті і Кухарчик з метра переправив м’яча у ворота 0:1.

Кутові у виконанні «Легії» стали неабиякою проблемою для «Зорі». Чергова спроба у виконанні Фурмана знову ледь не завершилась голом. Цього разу підопічним Вернидуба пощастило.

Вкотре хапатись за голову українського тренера вже змусив  Будківський. Пилип підрізав м’яча у дальній кут після навісу з флангу, але у площину не влучив.

Відтак вийти з нокауту отриманого на початку другого тайму «Зоря» не змогла. Під завершення матчу в їхні ворота за хвилину могло влетіти два голи. «Зоря» мінімально поступається «Легії» у першому матчі плей-офф раунду Ліги Європи.