У першому матчі 1/8 фіналу Кубку України «Тернопіль» приймав «Шахтар». Вперше за 14 років «гірники» гостювали у Тернополі.

Футболісти «Шахтаря» встигли скуштувати коровай і  здобути переконливу перемогу у Кубку України над командою Василя Івегеша. Зі старту у складі донеччан на полі з'явився дебютант Зубков, який і завдав перший прицільний удар у матчі. Вперед «гірники» вийшли на 34 хвилині. Ісмаїлі віддав у центр, а Малишев влучно поцілив у ворота. Це другий поспіль гол півзахисника у Кубку.

Розвинув перевагу «Шахтар» одразу по перерві. Бернард увірвався до штрафного майданчика і не залишив шансів Чернобаю. На цьому бразилець не зупинився і через 14 хвилин оформив дубль: філігранно виконаний штрафний прямісінько у дев’ятку. Так рахунок став 3:0.

Після цього своє слово сказали молоді таланти «Шахтаря»: після передачі Коваленко асистував Борячуку, який вийшов на заміну. Переграти голкіпера молодому «гірнику» не склало труднощів.

А через хвилину забив уже і Віктор Коваленко. 74-ий номер майстерно скористався передачею від Бернарда. Бразилець до дублю додав ще й результативну передачу.

5:0 - впевнена перемога «Шахтаря», який уже у першому матчі фактично забезпечив собі вихід до чвертьфіналу.