У першому матчі 1/8 фіналу Кубку України «Оболонь-Бровар» приймав «Динамо».

Дебютний небезпечний епізод в матчі організував Макаренко, який через травму пропустив близько року. Саме він віддав на Сидорчука, той навісив м’яч у штрафний, де перебував Буяльський, якому Ребров знайшов місце у стартовому складі. Спробу Віталія пробити заблокував воротар і лайнсмен, до того ж, зафіксував офсайд.

«Оболонь» відповіла після розіграшу кутового. Головою цілив Коваленко, який вистрибнув вище за всіх, але з ударом не склалось. А от удар Фаворова був більш переконливим. Рибка дістав м’яч з-під поперечки. Буквально за кілька хвилин команда Сергія Солдатова забила, щоправда, у власні ворота. Автогол в пасиві Костянтина Коваленка. До перерви ще небезпечно пробивав Велозу, але португалець не влучив у ціль.

Перший момент у другому таймі - справа ніг Морозюка. Це саме він перевірив на міцність стійку воріт «Оболоні». Згодом мав місце неприємний епізод. В одному з ігрових епізодів у верховій боротьбі у штрафному Сидорчук зіштовхнувся з Кіцутою. Як підсумок, Сергій розсік брову і тренер вирішив його замінити. Помічник Реброва Рауйль Ріанчо, тим часом, активно жестикулював і намагався щось підказати підопічним. Схоже, гравці зрозуміли, адже за кілька хвилин «Динамо» забило. По флангу промчав Гонсалес після чого зробив навіс у штрафний, де не при справах залишив захисників Мораєс. 2:0 у підсумку.