Програма 30-го туру в Іспанії почалася матчем у південному регіоні Гранаді, де місцевий однойменний клуб приймав претендента на єврокубкову осінь - «Бетис».

Маючи солідну перевагу в контролі м'ячем (58%) команда Лукаса Алькараса пропустила у свої ворота цілих 5 голів, відповівши супернику лише голом престижу. Поразка від севіл'ян стала сьомим матчем, який не зміг виграти клуб-партнер «Удінезе».

У суботу відбулися 4 центральні баталії 30-го туру. Зокрема, «Сосьєдад» в рідних стінах влаштував погром чвертьфіналістові Ліги Чемпіонів «Малазі». Вже до 30-й хвилини поєдинку баскська команда вела з рахунком 3-0.

У другій баталії дня два аутсайдера «Депортиво» та «Сарагоса» провели поєдинок за «6 пунктів». Перемогу в напруженому і результативному матчі вперше з 2006 року здобув клуб з Ла-Коруньї. Успіх проти «Сарагоси» став третім поспіль для «Депора».

Суботнім вечором свої матчі 30-го туру також провели титани іспанського футболу «Реал» і «Барселона». Столичні команди забили менш іменитим суперникам по 5 голів. Черговий бал у гонці бомбардирів до свого активу додав португалець Роналду, який відзначився вже в 6-му поєдинку поспіль.

Серед недільних матчів 30-го тижня варто виділити нульову нічию третьої позиції поточного заліку «Атлетико» в гостьовому матчі проти «середняка» турнірної таблиці «Хетафе».

А ось бронза за підсумками минулого сезону «Валенсія» у компенсований арбітром час зломила опір іншого «міцного горішка» «Вальядоліда».