Молодіжна збірна України на Центральному стадіоні у Черкасах поступилася Ісландії у матчі кваліфікації ЄВРО-2017.

Українці активніше розпочали гру і вже в дебюті зустрічі Безбородько міг відкрити рахунок, але пробив повз ворота. А найбільш гострий момент у першому таймі створив як раз 21-річний нападник господарів. Його удар прийняла на себе стійка.

Вдруге Сергій Ковалець засмутився вже після перерви. Знову його підопічні були близькі до того, аби забити, але удар Юрченка прийшовся точно у хрестовину.

Гості свій ледь не єдиний момент не змарнували. Вільгельмсон змістився з флангу в центр і влучно пробив у нижній кут. Надалі ісландці чітко побудували гру в обороні і звели нанівець всі спроби українців бодай зрівняти рахунок.

Отож – 0:1, молодіжна збірна України програла свій другий матч у відбірковому циклі на ЄВРО-2017. Попереду – непростий виїзний поєдинок із французами, який відбудеться вже 13 жовтня.