Історія протистояння збірних Німеччини та Ірландії налічувала 11 поєдинків, в яких лише раз перемагали британці.

Останній візит Бундестім до Дубліна завершився тріумфом німців 6:1.

Уже на 19 хвилині відзначився Озіл. Проте арбітр гол не зарахував через офсайд. Ще одну нагоду півзахисник «Арсеналу» змарнував у кінці тайму. Мюллер відпасував Месуту, але той у ворота не влучив.

По перерві здійнялись на ноги місцеві уболівальники через Лонга. Тепер - для радісних емоцій. Ірландці організували контратаку. Шейн сильним ударом змусив капітулювати Ноєра. Цікаво, що результативною передачею відзначився кіпер британців Гівен. Могли підопічні Йоахіма Льова відігратися, та влучності забракло Мюллеру

У підсумку, 0:1 - збірна Німеччини не змогла дочасно гарантувати собі участь на ЄВРО-2016.