Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич в ефірі програми «Футбол LIVE» прокоментував результат матчу «Олімпік» - «Дніпро» (1-1).

-Весь Матч потрібно грати так, як перший тайм. Було багато моментів, не було ніяких передумов, щоб нам забили гол, але другий тайм ми провалили. Все почалося з Гамми, він відрізав всю команду. Ми дали забити, дали Олімпіку багато моментів. Не можна так грати в обороні, та і в атаці у нас нічого в другому таймі не було.

Також потрібно враховувати якість поля, неправильно грати на таких полях у вищій лізі. Напевно, є експерти, які повинні приймати такі поля. Тому що це не футбол, а пінг-понг.

Про Францію не думали, сьогодні була гра, потрібно було виходити і перемагати, але ми провели другий тайм беззубо і безхарактерно. Зараз потрібно щось робити за ці три, чотири дні.

Звичайно, нам не вистачало Сидорчука і Безуса, ми експериментували, поставили Чигринського, але в перерві у нього розболілася нога, тому його поміняли. Немає одних футболістів, значить інші повинні виходити і доводити, що вони можуть грати в основі.

Чигринський нічого не зіпсував, але грав близько до захисників, потрібно було грати вище. Це не його позиція, але ми змушені йти на такі експерименти, тому що немає Сидорчука.

Можливо, Федецький зіграє у Франції, подивимося.

Потрібно віддати належне захисникам «Олімпіка», вони добре зіграли в другому таймі, але це був не найкращий матч Селезньова. Зозуля тільки починає, ми даємо йому можливість набрати форму, адже на все потрібен час.