7 з 10 поєдинків у рамках 32-го туру проходили в неділю і тільки 2 суботнім вечором. Унаслідок участі «Лаціо» у плей-офф Ліги Європи, матч «сенаторів» проти «Ювентуса» відбудеться у понеділок, 15 квітня.

Розпочався тур зі «смертельної баталії» двох аутсайдерів «Пескари» і «Сієни» на стадіоні «Стадіо Адріатіко» у регіоні Абруццо. Незважаючи на два голи, забитих господарями поля в другій половині зустрічі, команда Крістіана Букки програла 13-у гру поспіль, у яких центрально-італійський клуб пропустив 31 гол і забив усього 9. «Пескара» - найгірша атака та захист сезону 2012/13 рр.

У другому поєдинку суботнього дня «Аталанта» у присутності рідних уболівальників за всіма статтями поступилася «Фіорентині» з рахунком 0-2. Обидва голи були забиті в другому таймі: перший з них став результатом помилки одного з найдосвідченіших захисників «Королів провінціалів» Стендардо. На 90-й хвилині матчу червону картку й дискваліфікацію отримав кращий бомбардир «Аталанти» останніх сезонів - Герман Денис.

У неділю біди приймаючих сторін продовжилися. Зокрема, «Рома» здобула виїзну перемогу над «Торіно» і завдяки єдиній в 32-му турі домашній перемозі «Кальярі» над фаворитом пари «Інтером», вийшла на 6-е «передєврокубкове» місце.

«Удінезе» вколотив 3 гостьових голи у ворота «Парми», які так і залишилися без відповіді. А ось ключові поєдинки програми туру: матч за друге місце між «Міланом» і «Наполі» і Генуезьке дербі «Дженоа» - «Сампдорія» переможців так і не виявили.