Почався 32-й тур Ла Ліги не спокійно - з самого принципового протистояння чемпіонату Іспанії «Дербі севільяна».

На відміну від приймаючого «Бетиса», «Севілья» вже другий сезон поспіль завершує в середині турнірної таблиці, програючи практично всі гостьові поєдинки (10 з 11). Однак на цей раз матч для «севільїстас» почався вкрай вдало. Вже до 33-й хвилини «ванни» відзначилися у воротах Адріана цілих 3 рази.

Ось тільки кривдник «Атлетико», «Валенсії» та «Реала» не збирався здаватися та відквітав 1 гол перед самою перервою. Вже у другому таймі «огірочки» перебудувавши гру та провівши кілька замін, відіграли 2 м'ячі відставання, останній з яких був забитий на 90-й хвилині.

Центральним поєдинком суботи стало протистояння «Леванте», що приймав «Депортиво». Перший - претендував на місце в першій 6-ці команд за підсумком чемпіонату, другий - на виліт з Прімери. Результат поєдинку - домашня ганьба учасника плей-офф Ліги Європи «Леванте», який практично втратив шанси на продовження боротьби за євро-місця та сенсаційна 4-а поспіль перемога «Депора», який покинув зону вильоту.

В іншому центральному матчі ігрового дня «Малага» на 93-й хвилині, зусиллями Джуліуса Баптисти, забила єдиний гол домашнього матчу проти аутсайдера «Осасуни». Важлива перемога дозволила «анчоусам» зберегти за собою 5-у сходинку та шанси на потрапляння до Ліги Чемпіонів наступного сезону.

У неділю свої 32-і матчі поточного сезону провели два титани іспанського футболу. Як «Реал», так й «Барселона» перемогли з однаковим рахунком 3-0. Варто відзначити, що за відсутності свого головного конкурента і лідера перегонів за трофеї Пічічі - Ліонеля Мессі, португалець Кріштіану Роналду забиває 2-й дубль поспіль і 4-й за 10 останніх іграх.