Перший офіційний матч українського клубу у 2015-му році завершився невдачею. Київське «Динамо» припинило свої виступи у Юнацькій Лізі УЄФА.

На цьому етапі змагань все вирішувалося в одному матчі. На жаль, для киян він пройшов на виїзді - в Англії. «Біло-сині» зазнали поразки у поєдинку з «Міддлсбро» - 0:5.

Кияни пропустили вже на 8-й хвилині - Кук легко спрямував м'яч у ворота після прострілу з правого флангу. Згодом господарі подвоїли перевагу завдяки влучному удару Паттісона.

На початку другої половини зустрічі підопічні Унаї Мельгоси пропустили втретє - Якупович не відчув опору від захисників та довів рахунок до непристойного. На 68-й хвилині провалом оборони гостей скористався Коулсон і реалізував вихід віч-на-віч із Солдатенком. Підсумував розгром Уітлі, який вдало зіграв на добиванні після рикошету від стійки.

У підсумку - 0:5, «Динамо» поступилося «Міддлсбро» і вибуло з Юнацької Ліги УЄФА.