Кубок України важливий  для «Шахтаря»  це у матчі чвертьфіналу проти «Ворскли» дав чітко зрозуміти Мірча Луческу. У Полтаві румунський наставник зробив заміни  лише у захисній лінії, а ось у центрі поля та атаці на поле вийшла та сама команда, що минулого тижня знищила на виїзді «Шальке». Вже на четвертій хвилині м’яч опинився у воротах «Ворскли»: автором результативної передачі став Марлос, ну а Віктор Коваленко довершив атаку, елегантно перекинувши Непогодова – 1:0.

Після подачі Даріо Срни м’яч у свої ворота мало не зрізав дебютант «Ворскли» – Юрій Коломоєць.  Гостро було після подачі Срни, втім у ціль не влучив Феррейра.

Потенційно небезпечним для Пятова міг стати удар Скляра. Але на шляху м’яча вчасно опинився Олександр Кучер…

«Шахтар» забив знову на початку другого тайму. Передача Срни зі штрафного була адресована точно на голову Факундо Ферейрі. Нападник знову віддячив тренеру за довіру забитим м’ячем.

А за кілька хвилин рахунок став розгромним: Коваленко наважився на удар, блискучий сейв Непогодова – але марно. Кучер після передачі Тайсона забивав вже у порожні ворота – 3:0.

Остаточно деморалізувало господарів вилучення Дитятьєва: «ворсклянин» вдарив по ногах Коваленка і вже одразу побачив друге попередження від арбітра.

Окрасою матчу міг стати штрафний у виконанні Даріо Срни, але хорват лише струсонув стійку воріт.

Чудовий шанс відіграти один гол був у Ребенка, однак його удар з ідеальної позиції зміг перевести на кутовий П’ятов. Швидкий контрвипад «Шахтаря», помилка Непогодова – і гол Веллінгтона Нема. 4:0, впевнена перемога донеччан. У цій чвертьфінальній парі, схоже, вже все зрозуміло. В неділю команди Луческу та Сачка зустрінуться знову: цього разу у Львові в межах чемпіонату України.