Головний тренер ужгородської «Говерли» В’ячеслав Грозний в ефірі телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» прокоментував поразку від «Сталі» Д (1-0).
- Обидві команди хотіли грати, але в першому таймі «Сталь» виглядала значно краще за нас. Мені довелось перебудовувати деякі аспекти під час гри, тому що ми програвали центральний трикутник. Потім ситуація трохи вирівнялась, і Савченко повинен був забивати м’яч. Звичайно, у «Сталі» було більше нагод, вони краще грали у першому таймі, але у другому таймі гра вирівнялась, ми почали грати активніше.
В мене немає претензій до «Сталі», вони грали в футбол, і ми. Але я за те, щоб у нас судили іноземні арбітри. Ми програли незаслужено, і потрібно подякувати Дердо, і не тільки йому. «Говерлу» вбивають, і таке враження, що є вказівка викинути команду з Прем’єр-ліги. Нам не дали мінімум чотири пенальті в різних матчах - придумали пенальті, як з «Олександрією», з іншими командами. В минулому турі був пенальті - мільярд відсотків в ворота «Металіста» - не дали. Зрозуміло, що хтось вирішив, що «Говерла» має залишити прем'єр-лігу, і не потрапити в число 12 команд, які продовжать виступ в наступному сезоні, і дають вказівки суддям. Над «Говерлою» знущаються, і якщо вона бере очки, роблять все, щоб вона їх далі не набирала. Ми так заважаємо, як кістка в горлі. Спеціально не заявляють гравців, яких ми підписали півроку тому. У мене й так немає кому грати, одні діти сидять. Йде ціленаправлена робота проти «Говерли». Навіщо так знущатись над командою? Ми не заслуговуємо такого відношення.
Якщо так будуть судити, я поїду працювати в іншу країну, мене не влаштовує така робота. Я, як тренер, нічого не можу зробити, коли судді знущаються.