Експерт програми «Великий футбол» на телеканалі «Футбол 1» Віктор Леоненко прокоментував гру збірної проти Уельсу (1-0).

- У Києві не ходять на матчі збірної не тому, що квитки дорогі, а тому що гри немає. Кому хочеться наступати на одні й ті ж граблі, і дивитися ту ж нецікаву гру? Вболівальники виховують збірну, ось і все.

Матч з Уельсом був ще гіршим, ніж з «Офшорами». Три флангових атаки за 90 хвилин, граючи вдома. Минуло дві гри, і що ми дізналися? Що Караваєв –це людина, яка може розминатися два тайми, і не вийти. У розташування збірної приїхало стільки гравців, а кого переглянули? Сидорчука. І ось що дали ці дві гри Фоменко, крім 6-ти очок в товариських матчах? Він нікого не побачив, крім Коваленка і Малишева.

Якщо він такий переляканий, то він міг сказати уболівальникам, що йому не важливий результат, він переглядає футболістів. Я не побачив, щоб він переглянув футболістів. Того ж Караваєва.

Ярмоленко забив суперскладний гол, ще й з правої ноги. Я завжди вітаю імпровізацію, і Андрій в цьому моменті красень. Але ми виграли на виїзді у себе вдома, так би я описав цю гру. Фоменко більше думав про результат, не любить він заміни. Хоча мене він на 55-й хвилині, коли я забив 2 голи «Барселоні», чомусь поміняв. Ось я і не можу зрозуміти, чому він зараз не замінює нікого.

Дивіться авторську програму Олександра Денисова «Великий футбол» у прямому ефірі на каналі «Футбол 1» щонеділі о 21:20!