Експерт програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» Віктор Вацко підвів підсумок матчу «Севілья» - «Шахтар» (3-1).

- «Шахтар» забив «Севільї» дуже потрібний гол - в роздягальню, який повинен був їх психологічно підтримати. Але швидкий м'яч, пропущений на початку другого тайму, вбив команду. Цей гол був катастрофічним, якщо говорити про дії деяких виконавців гірників. Але можна говорити про те, що, з психологічної точки зору, команда дуже добре виглядала в першому таймі, солідно.

Потрібно відзначити «Севілью» - вони прекрасно зіграли, відштовхуючись від результату у Львові. Якщо говорити глобально, то вони нічого не створили, крім 3-х голів. Вони максимально використовували помилки гравців «Шахтаря» в обороні, дуже грамотно і обережно побудувавши гру. Такий захист було складно подолати.

Ми говоримо про падіння рівня нашого футболу, але «Шахтар» грає в півфіналі Ліги Європи. І команда не програла начисто, була рівна гра, просто «Севілья» краще використовувала свої шанси. Звичайно, це момент, який потрібно цінувати, відзначати, бо, на жаль, наші клуби в півфіналах єврокубків - явище рідкісне.

Дивіться авторську програму Олександра Денисова «Великий футбол» у прямому ефірі на каналі «Футбол 1» щонеділі о 21:20!