Дебютним голом за «Ворсклу»  відзначився В'ячеслав Шарпар.  Саме новачок полтавців відкрив рахунок у контрольному матчі проти узбецького «Алмалику». Опинився першим на добиванні після того, як Чеснаков влучив у поперечину. Проте, ані розвинути успіх, ані втримати перемогу підопічним Васился Сачка не вдалося. Незадовго до перерви «Алмалик» відігрався з пенальті. Отож, нічия - 1:1. Свій заключний спаринг на турецькому зборі «ворскляни» проведуть 18-го лютого проти чемпіона Словенії – «Олімпії».

Андрій Ткачук, Ворскла:

-Підходимо до піку підготовки. В першому таймі дуже добре себе відчували. В принципі, контролювали гру. В другій половині, можливо, трохи підсіли, тому що два дні тому грали матч. В принципі, добре, що не програли, але хотілося б виграти.

-Склад оновився. Наскільки ви вже відчуваєте з новачками один одного?

-У нас змінюється склад на кожну гру. Нам тренер сказав на установці, що йому треба спробувати варіанти, побачити, хто з ким і як зіграний. Пробує ставити гравців на різні позиції. В принципі, на зборах так завжди. Думаю, у всіх командах. В останній грі вже будемо награвати склад на «Шахтар».

Амбіції? Ми хочемо потрапити в першу шістку. Звичайно, хтось пішов, і прийшли до нас нові футболісти, які нас також підсилять. Можливо, наша гра якось зміниться, але наше завдання залишається потрапити в шістку.