На Полтавщині відбулося справжнє дербі. «Гірник-Спорт» в рамках підготовки до другої частини чемпіонату зіграв контрольний матч з «Полтавою». Незважаючи на товариський статус поєдинку, обидві команди хотіли перемогти і не шкодували ні себе, ні суперника. Як результат - під завісу першого тайму Юрій Кравчук грубо сфолив і залишив свою команду в меншості. Опонент скористався цим вже в другому таймі. Стрімка атака, проникаючий пас в штрафний, пас уздовж воріт - і Нехтій забив у порожні ворота. Втім, «Гірник» швидко відігрався. Подачу з флангу Розуваєва замкнув Шевчук. 1-1 - підготовка обох команд до весняної частини сезону триває.

Сергій Пучков, тренер «Гірника-Спорт»:

-Головне завдання для нас полягає в тому, щоб зберегти прописку в Першій лізі. Плюс команда в першому колі пропустила дуже багато м'ячів, ми зараз працюємо над тим, щоб ззаду у нас був порядок. Команда готова, десь, може, у четвертому зборі збільшимо навантаження, а так вже будемо цілеспрямовано готуватися до другого кола.

Юрій Ярошенко, тренер «Полтави»:

-У хлопців накопичилася втома однозначно. Якщо команда «Гірник-Спорт» - в кінці спеціально підготовчого збору, то у нас ще буде тиждень роботи. Після цього ми розпустимо хлопців і почнемо вже безпосередньо підготовку до початку чемпіонату.