Віктор Ковлаенко

Віктор Ковлаенко Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Гравці «Шахтаря» поділилися враженнями від фінального матчу Кубка України проти «Динамо» (1:0) в інтерв'ю «Футбол NEWS».

Віктор Коваленко:

-Ми виграли і чемпіонат, і Кубок, так що у нас всі задоволені, всі раді цій перемозі. Скільки ми не грали проти «Динамо», ми хотіли довести, що гідні цих медалей, перемоги в чемпіонаті і Кубку.

Тарас Степаненко:

-У нас були моменти. Могли виходити вперед ще в першому таймі. Не реалізували пенальті, але, тим не менш, в принципі, гру контролювали. Марлос реабілітувався, забив дуже красивий м'яч (в першому таймі бразилець не забив пенальті - прим. Ред .. Сьогодні була рівна гра - до одного голу. Ми вийшли вперед на 81-ій хвилині і далі, в принципі, повністю контролювали хід гри.

Ми оформили золотий дубль в цьому сезоні, і для команди, клубу, президента, уболівальників це велика подія. Можу тільки всіх привітати. Дякую за підтримку, і браво, команда!