Мохаммед Салах

Мохаммед Салах Фото:: Getty Images

Щойно завершився матч «Ліверпуля» проти «Кристал Пелас» в рамках Asia Trophy, в якому «червоні» перемогли 2:0. У ньому взяв участь і новачок «Ліверпуля», єгиптянин Мохаммед Салах, який зіграв свій другий матч за мерсисайдців. Гравець, за якого «мерсисайдці» заплатили 35 млн. фунтів, відіграв 50 хвилин у поєдинку (замінив єгиптянина 20-річний Райан Кент).
Салах провів відведений йому на поле час на досить хорошому рівні. У своїх кращих традиціях гравець демонстрував швидкість, тікав від опонентів і обігравав їх один в один. У цьому ключі особливо запам'яталися два моменти: як єгиптянин спритно ухилився від Ділейні в першому таймі, а також - як змусив на себе сфолити у другому (опонент був покараний жовтою карткою). В основному гравець перебував на правому фланзі, проте часто зміщувався в центр, атакував з глибини, постійно перебуваючи в пошуку м'яча. Крім спроб пробити по воротах, намагався відзначитися і передачами (одного разу йому це класно вдалося: Салах віддав пас між ніг супротивника), але було видно, що Мохаммеду все-таки ще потрібно знайти взаєморозуміння з товаришами по команді. Крім дій, спрямованих на атаку, Салах запам'ятався також і тим, що допомагав партнерам у відборі - раз ефектно зупинив небезпечного Заха. В цілому, можна сказати, що другий поєдинок Салах вдався, хоч забитими м'ячами він і не відзначився - а їх від нього однозначно чекають. Нагадаємо, в першому матчі проти «Вігана» Салах якраз відзначився голом.
Взагалі, цікаво, що голи в матчі були забиті саме після відходу Салаха з поля: на 61-ій хвилині забив Соланкі, а на 79-ій - орігамі. Підсумок - 2: 0 на користь «Ліверпуля».