Володимир Шаран

Тренер «Олександрії» Володимир Шаран дав коментар каналам «Футбол 1»/ «Футбол 2» після поєдинку проти «Астри».

-В принципі, була важка і рівна гра. Мало було гольових моментів, але все рівно у першому таймі ми трішки переважали команду «Астри». В другому таймі була рівна гра, але після вилучення Басова, безумовно, було більше моментів біля наших воріт, а один з них був гольовий.

Я дуже дякую хлопцям за самовіддачу та організовану гру, дисципліновану в обороні, в першу чергу, і вдячний нашим вболівальникам, які приїхали підтримати команду, та керівництву клубу на чолі із Сергієм Анатолійовичем (Кузьменком – президентом клубу – прим. ред.).

Безумовно, рахунок 0:0 – дуже слизький результат. Вдома, в першу чергу, треба буде забивати.