Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич в ефірі програми «Тур ONLINE» прокоментував гру своєї команди в матчі проти «Олімпіка» (1:0).

- Вважаю, що перемогли заслужено. У таких матчах багато голів не забивають. Результат тиснув на нас, і десь в першому таймі не все виходило. Хотіли зіграти за рахунок коротких передач, але все-таки поле важке. У другому таймі підкоригували гру і почали більше створювати моментів. Відпрацьовували на зборах такі взаємодії, і поки швидкий перехід з оборони в атаку у нас виходить. Не використовували швидкість наших нападників.

Далі будемо розмовляти з керівництвом. Попадання в першу шістку було локальним завданням. Ми хочемо добиватися перемог і підніматися весь час вище. Мріємо потрапити в Лігу Європи. Зараз потрібно правильно відновитися, а на тижні сядемо і будемо розмовляти про завдання.