Footballua.tv розповідає про головних невдах в першому турі Чемпіонату Світу.

Кріштіану Роналду (Португалія - ​​Іспанія, 3:3)

Чудовий Кріштіану Роналду особливо яскраво сяяв на тлі своїх партнерів, які взагалі ніяк себе не проявили в матчі з іспанцями. А ось португалець, навпаки, просто вражав: сам заробив і реалізував пенальті, забив з гри, змусивши помилитися самого Давіда Де Хеа, а ще заробив і сам забив зі штрафного прекрасним ударом. Ось що значить - лідер і капітан!

Дієго Коста (Португалія - ​​Іспанія, 3:3)

Ще один футболіст, який відмінно проявив себе в цьому матчі - це нападник збірної Іспанії Дієго. Іспанець відзначився дублем, причому, в ситуації з першим голом обіграв відразу кілька суперників і фактично сам на рівно місці організував гол у ворота португальців. Багато хто критикує Косту за те, як він зіграв перед цим проти Пепе, в'їхавши ліктем тому в обличчя, але варто визнати, що це звичний стиль Дієго - і він приносить результат.

Ірвінг Лосано (Німеччина - Мексика, 0:1)

Тут будемо короткими і лаконічними: Лосано став справжнім героєм своєї країни, одним голом принісши Мексиці перемогу над чемпіонами світу - збірною Німеччини. Браво, Ірвінг!

Ромелу Лукаку (Бельгія - Панама, 3:0)

Здавалося б, збірна Бельгії досить легко впоралася зі збірною Панами, але після першого тайму рахунок на табло був 0: 0. Відкрив рахунок в матчі Дріс Мертенс, а другий і третій гол - на рахунку Ромелу Лукаку. Взагалі в активі Ромелу - 15 голів в останніх 10-и матчах. Просто монстр!

Харрі Кейн (Туніс - Англія, 1:2)

Ще один забивала - Харрі Кейн - приніс в понеділок своїй команді важливу перемогу над Тунісом. Гра складалася для збірної «Трьох Левів» непросто, але форвард оформив дубль, забивши переможний м'яч на 91-й хвилині.

До речі, у Харрі теж вражаюча статистика: 10 голів в 10-і останніх іграх в складі збірної Англії.

кейнЗбірна Ісландії (Аргентина - Ісландія, 1: 1)

Можна було б окремо виділити воротаря збірної Ісландії Ханнес Хальдорссона, який відбив пенальті від самого Лео Мессі, але хотілося б відзначити всю команду «вікінгів». Хтось міг подумати, що їх казка закінчилася ще на ЄВРО-2016, але ісландці гідно провели Відбір на ЧС, вийшли на мундіаль і прекрасно на ньому стартували - нічиєю із зірковою збірною Аргентини. Цікаво, які сюрпризи вони приготували нам попереду?... Чекаємо!