Джордан Хендерсон

Джордан Хендерсон Фото:: Getty Images

В 1/8 Чемпіонату Світу англійці обіграли Колумбію по пенальті. Ігровий час завершився з рахунком 1:1, а в серії одинадцятиметрових Джордан Пікфорд парирував удар Карлоса Бакки, завдяки чому англійці пройшли в чвертьфінал. Однак до цього епізоду команди не забили ще по одному пенальті: у колумбійців не забив Урібе, а в англійців - Джордан Хендерсон.

Після матчу гравець «Ліверпуля» і збірної Англії вибачився перед уболівальниками:

- Я вибачаюсь перед усіма, у кого вдома завмерло серце.

Я відчував, що ми контролювали гру перед тим, як вони зрівняли рахунок в кінці матчу, що розчарувало, але цього варто очікувати на Чемпіонаті світу.

Справа дійшла до пенальті, але, на щастя, ми пройшли далі.

Ми практикували їх якийсь час, і менеджер вибрав ту п'ятірку, яку хотів. На жаль, я не забив, але інші хлопці були блискучі - особливо Джордан Пікфорд, який зробив сейв, і Ерік Даєр, який приніс нам перемогу.

Ми показали єдність сьогодні у важкій грі.

У чвертьфіналі англійці зустрінуться зі збірною Швеції, яка на попередній стадії пройшла команду Швейцарії.