Віталій Буяльський

Віталій Буяльський Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

В Одесі відбувся матч за Суперкубок України. «Шахтар» і «Динамо» в 11-й раз в очному протистоянні вирішували долю трофея: рахунок був 5 - 5. У цілому ж за кількістю трофеїв попереду були «гірники» 8 проти 6.

Стартові хвилини пройшли за переваги донецької команди. Так Ісмаїлі влучив у поперечину після контратаки «Шахтаря», а потім м'яч знову влучив у каркас воріт Бойко після торкання Морозюка. Тим більш несподівано стала помилка Андрія Пятова. Голкіпер «Шахтаря» подарував м'яч Шепелеву. Через Вербича та Бесєдіна ігровий снаряд влучив до Буяльському, який і відкрив рахунок!

На 56-й хвилині Шепелєв промахнувся з ідеальної позиції в центрі штрафного «Шахтаря». «Гірники» нарощували тиск і, часом, «Динамо» захищалося з великими труднощами, зростала кількість кутових, проте стовідсоткових нагод біля воріт Бойка не виникало. У той же час Циганков міг знімати всі питання про переможця матчу на 73-й хвилині, але ударом голови відправив м'яч у поперечину. В кінці матчу емоції взяли верх і це закінчилося вилученнями Бурди і Ісмаїлі. Фінальний свисток зафіксував перемогу киян. «Динамо» - володар Суперкубка України 2018!

«Шахтар» - «Динамо» 0:1

Гол: Буяльський 18

«Шахтар»: Пятов, Ракицький, Кривцов, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік, Марлос, Коваленко (Тотовіцкій 67), Данченко, Мораес, Фернандо (Болбат 70)

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Кадар, Бурда, Циганков, Буяльський (Сидорчук 78), Вербич, Шепелев, Че Че (Гармаш 46, Шапаренко 71), Морозюк, Бесєдін

Попереджені: Данченко 53, Фернандо 59, Мораес 90+3 - Бурда 13, Шепелев 71, Кадар 81, Бурда 90+7, Бойко 90+7

Вилучені: Ісмаїлі 90 + 7 - Бурда 90 + 7