Розповідаємо про головні події останнього туру Української Прем'єр-Ліги.

«Дев'ятка» туру

Писати про виграшну серію «Олександрії» після кожного туру вже входить в звичку. Команда Шарана здобула вже дев'ять перемог поспіль, а не програє вже 16 поєдинків!

В черговий раз олександрійці виграли в київського «Арсеналу» - з рахунком 1:0. Єдиний м'яч у поєдинку забив Андрій Цуріков.

Нуль туру

«Нуль» - таке кількість очок в «активі» «Арсеналу» після чотирьох турів. Різниця забитих і пропущених м'ячів - мінус сім.

Порівняння туру

Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Михайло Метревелі порівняв «Арсенал» з «недовареними спагетті».

Гол туру

Ми вибрали гол Євгена Пасіча в ворота «Львова».

Невдача туру

Гравець «Львова» Владислав Приймак примудрився заробити червону картку вже до 39-ої хвилини зустрічі. Втім, наш експерт Віктор Вацко вважає, що не все у видаленні гравця так однозначно:

-Перша жовта картка? Мені здається, тут можна було і пошкодувати гравця. Хоча не скажеш, що Абдула, досвідчений суддя, не мав підстав дати попередження: в динаміці виглядало насправді так. Друга картка - тут взагалі немає ніяких питань. Якби тут був м'який фол - наприклад, ще один такий підкат, як у першому випадку - Абдула пошкодував би його.

«Воля» туру

«Шахтар» програвав в першому таймі «Ворсклі» 0:1, але зумів зібратися і видати розгромну перемогу 4:1.

Найбільш неоднозначне суддівство туру

Про дивне суддівство в матчі «Шахтар» - «Ворскла» розповів Вітор Вацко:

- Чи могла «Ворскла» залишитися в меншості через видалення Кареки? Безперечно. Він був на жовтій, а давав підставу для другої – тому його і змінили, мені здається.

Але так само я можу сказати, що рефері і «Шахтар» пошкодував в першому таймі. Тому що там було зіткнення Шарпара і Тайсона, і там треба дуже серйозно дивитися момент, тому що є підозри, що Тайсон відмахнувся. Я не можу стверджувати, треба дивитися, але є підозри. Втім, Шарпар теж йому дав по потилиці в боротьбі за м’яч.

Непризначений пенальті у ворота «Ворскли» за фол на Марлосі? Гравець «Ворскли» у м’яч не грав, падав, завалювався на ногу Марлосу. Формально це пенальті

Гол Хочолави при офсайді в Патріка? Дали стоп-кадр – звичайно, бразилець був поза грою. Але не думаю, що можна лінчувати бокового через цей офсайд. Втім, формально – так, це офсайд.

Чому скасували гол «Шахтаря»? Не можна корпус ставити? Суддя ідеально бачив момент... Чесно, я не розумію.

Гравець туру

На рахунку Жуніора Мораеса в матчі з «Ворсклою» - гол і два асисти. До речі, Жуніор - найкращий бомбардир Української Прем'єр-Ліги з трьома забитими м'ячами. Найкращий асистент - теж «гірник», Тайсон (три гольові передачі).

Сейви туру

Відмінно зіграв воротар «Арсеналу» Сергій Сітало в грі з «Олександрією».

Також відзначився і Андрій Пятов у матчі з «Ворсклою».

Непогано відстояли і Кринський з Бандурою в матчі «Олімпік» - «Львів».

«Чорноморець» туру

Не можемо не відзначити успішний старт в чемпіонаті команди, яка взагалі спочатку вилетіла за підсумками сезону, але таки повернулася в УПЛ завдяки відмові брати участь в ній «Полтави». В активі «моряків» після чотирьох турів - сім очок і високе четверте місце. В крайньому турі одесити обіграли «Десну» - 1:0.

Нагадаємо, раніше Віктор Вацко відзначив прогрес «Чорноморця» у програмі «Великий футбол» з Олександром Денисовим.

Нагадаємо, матч «Динамо» з «Маріуполем» був перенесений.

Найпопулярніший рахунок туру

Відразу три матчі завершилися з рахунком 1:0: «Зоря» обіграла «Карпати», «Олександрія» декласувала «Арсенал», «Чорноморець» переміг «Десну».

Найкраща відвідуваність туру: «Шахтар» - «Ворскла», 6438 глядачів

Найгірша відвідуваність туру: «Олімпік» - «Львів» 1000 глядачів