У середу відбувся матч за Суперкубок УЄФА, в якому «Атлетіко», переможець Ліги Європи, обіграв тріумфатора Ліги чемпіонів, «Реал», з рахунком 2:4. Рахунок у матчі відкрили «матрасники» на першій хвилині гри (Дієго Коста), але до 63-ої хвилини «Реал» вже вів у рахунку завдяки голам Бензема та Рамоса. Втім, «Атлетіко» не знітився і зрівняв рахунок на 79-ій хвилині – постарався знову ж таки Коста.

Основний рахунок перейшов в овертайми, в яких сильніше виявилися вже «матрацники»: саме вони в підсумку святкували перемогу з рахунком 2:4 (забивали Сауль та Коке).

Хулен Лопетегі, тренер «Реалу»:

- У фіналі перемагає той, хто менше помиляється. Гравці «Атлетіко» – експерти з використання чужих помилок. Ми ризикували тоді, коли це було не потрібно: як у епізоді, коли рахунок вдруге став рівним. Доведеться засвоїти цю гірку науку. Дуже прикро те, що пропустили чотири м’ячі. Це – ненормально.

Дієго Сімеоне, тренер «Атлетіко»:

Під час останніх фіналів з «Реалом» низка факторів не дозволяла «Атлетіко» перемогти. Але сьогодні ми здобули Суперкубок. Це надасть нових сил. Вважаю, дуже вчасні заміни додали нам енергії та сил. То був неймовірний вечір для Кости. Вочевидь, маємо чудову команду. Це те, що нам потрібно.

Відеоогляд матчу можна подивитися тут. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що «Реал» зацікавився захисником «Челсі». Тим часом «Атлетіко» підписав форварда «Мілану».