Александр Хацкевич

Александр Хацкевич Фото:: Getty Images

Київське «Динамо» в Амстердамі зіграло перший матч плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Аякса». У чемпіонаті України динамівці почали сезон з чотирьох перемог з рахунком 1:0, але в Амстердамі дуже швидко пропустили. Вже на 2-й хвилині ванн де Беек відправив м'яч у ворота Дениса Бойка. Українська команда зуміла швидко відігратися, коли Томаш Кендзьора вдало зіграв на добиванні після розіграшу кутового. Втім, ще до перерви у ворота киян влетіло ще два м'ячі. Їх авторами стали Зіех і Тадич. У другому таймі команди голів не забивали. 3:1 - впевнена перемога «Аякса». Матч-відповідь буде зіграний 28 серпня в Києві.

«Аякс» - «Динамо» 3:1

Голи: ван де Беек 2, Зійех 35, Тадич 43 - Кендзьора 15

«Аякс»: Онана, де Лігт, Тальяфіко, Зійех, ван де Беек (де Віт 87), де Йонг, Мазрауі, Тадич, Шене, Блінд, Хунтелаар

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Кадар, Піваріч, Бурда, Гармаш (Шепелєв 46), Сидорчук (Че Че 77), Буяльський, Циганкова, Вербич, Бесєдін

Попереджені: Хунтелаар 21, Тальяфіко 70 - Кендзьора 24, Гармаш 40