Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко Фото:: Офіційний сайт Вест Гему

Лондонський «Вест Гем» вкрай невдало стартував в англійській Прем'єр-лізі сезону 2018/19. У перших чотирьох поєдинках чемпіонату Англії команда Мануеля Пеллегріні зазнала чотири поразки, остання з яких - від «Вулверхемптона» (0:1). На даний момент лондонці займають останню сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

Настільки провальні результати прокоментував український хавбек «молотобійців» Андрій Ярмоленко:

- Звичайно, це складний момент, але ми повинні сісти і подумати про нашу гру, а кожен гравець - про свої дії. Через два тижні ми повинні грати краще, тому що зобов'язані виступати для уболівальників і клубу.

Результат матчу проти «Вулверхемптона» дуже і дуже поганий для нас, але зараз ми повинні думати про поліпшення гри. Ми грали краще в другому таймі, але програли. Було складно, не можу нічого сказати. Хочу вибачитися перед уболівальниками, ми повинні грати краще після перерви на міжнародні матчі.

У нас хороші гравці і тренер. Але ми повинні боротися за результати, тепер треба думати про наступний матч, сконцентруватися і виграти.

Варто відзначити, що у всіх чотирьох згаданих вище поєдинках Андрій Ярмоленко виходив лише на заміну. Поки що результативними діями українцеві відзначитися не вдалося.

Нагадаємо, що після останнього поєдинку в АПЛ Андрій Ярмоленко відправився до Києва, де разом з іншими збірниками почав підготовку до матчів Ліги націй проти національних команд Чехії і Словаччини.