Маркіньос Сіпріано

Маркіньос Сіпріано Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Гравець «Шахтаря» Маркіньос Сіпріано результативно провів останній матч за юнацьку збірну Бразилії. Футболіст допоміг «Селесао» U-20 здобути перемогу в товариському поєдинку проти однолітків з Мексики.

19-річний хавбек «Шахтаря» почав поєдинок на лаві для запасних, однак після перерви отримав шанс проявити себе. І цією можливістю футболіст скористався. Вже на 50-й хвилині зустрічі Сіпріано записав на свій рахунок результативний удар. Даний гол виявився єдиним - фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу бразильців з рахунком 1:0.

Варто відзначити, що в даній грі брав участь і інший гравець «гірників» - Фернандо Педро. Він, як і Сіпріано, з'явився на полі після перерви, проте результативними діями не відзначився.

Наступним суперником юнацької збірної Бразилії стане збірна Японія.

Нагадаємо, що згадані вище Маркіньос Сіпріано і Фернандо Педро стали гравцями «Шахтаря» під час літнього міжсезоння.

Також варто згадати, що нещодавно головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека відвідав форум елітних тренерів.

Крім цього, Паулу Фонсека виступив проти правила виїзного гола.

Також пропонуємо вам ознайомитися з заявкою донецького «Шахтаря» на Лігу чемпіонів.