Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко Фото:: Офіційний сайт Вест Гему

Збірна України проводила другий матч в Лізі Націй. Після успішного виїзду до Чехії, де підопічні Андрія Шевченка на останніх секундах вирвали перемогу над місцевою збірною, українців чекав домашній матч зі Словаччиною. На жаль, матч у Львові за рішенням УЄФА пройшов при порожніх трибунах.

Команди в першому таймі діяли дуже акуратно зосередившись на руйнуванні гри суперника. Збірні України та Словаччини в цьому досягли успіху і рахунок залишився неоткрит.
Після перерви почала відчуватися втома української збірної, яка поєдинок з Чехією проводила всього лише три дні тому. Гра стала більш відкритою і у обох команд були моменти, щоб забити.

Вирішальним став епізод на 80-й хвилині. Знову зіграла заміна Андрія Шевченка. Віктор Циганков, який вийшов на поле незадовго до епізоду, був збитий Шкріньяром в штрафному майданчику. Андрій Ярмоленко реалізував пенальті. 1:0 - Україна здобуває другу перемогу на старті Ліги Націй і стає фаворитом групи.

Україна - Словаччина 1:0

Гол: Ярмоленко 80 (пен.)

Україна: П'ятов, Матвієнко, Бурда, Ракицький, Коноплянка (Циганков 78), Степаненко (Сидорчук 86), Марлос, Караваєв, Малиновський (Зінченко 71), Яремчук, Ярмоленко

Словаччина: Дубравка, хиткий, Шкртел, Губочан, Шкріньяр, Лоботка, Куцка (Грегуш 78), Хамшик, Мак, Німець (Дуда 65), Вайсс (Руснак 70)

Попереджені: Коноплянка 64, Сидорчук 90+4 - Губочан 16, Дуда 74