Йоахим Лев

Йоахим Лев Фото:: Getty Images

Збірна Німеччини в стартовому матчі Ліги Націй так і не зуміла обіграти французів. Бундестім був близький до перемоги, але на шляху команди Льова став ареоли. У неділю німці грали зі збірною Перу. Південноамериканці днями поступилися Нідерландам в товариському матчі - 1:2, ведучи в рахунку. Таким же виявився сценарій матчу з Німеччиною.

Основні події матчу розгорнулися в середині першого тайму. Луїс Адвінкула вивів перуанців вперед на 22-й хвилині. Втім, Юліан Брандт вже через 3 хвилини рахунок зрівняв. Але рахунок 1:1 в Зінсхаймі в результаті не встояв. Гравець місцевого «Хоффенхайма» дебютант збірної Німеччини Ніко Шульц забив переможний м'яч.

Німеччина - Перу 2:1

Голи: Брандт 25, Шульц 85 - Адвінкула 22

Німеччина: тер Штеген, Боатенг (Рюдігер 46), Гинтер (Керер 72), Зюле, Кіммі, Гюндоган (Мюллер 84), Кроос, Шульц, Вернер (Хавертц 88), Брандт (Петерсен 70), Ройс (Дракслер 46)

Перу: Гальесе, Араухо, Йотун (Калкатерра 76), Трауки, Сантамарія, Адвінкула, Акіно, Куева, Флорес (Лопес 67), Руідіас (Пенья 85), Фарфан

Попереджений: Адвінкула 73