Марьян Швед

Марьян Швед Фото:: Сайт УПЛ

Сьогодні, 11 вересня збірна України U-21 в Запоріжжі провела поєдинок проти збірної Андорри U-21 в рамках відбіркового турніру до ЄВРО-2019.

Підопічні Олександра Головка відкрили рахунок ще на 41 хвилині зустрічі, проте головний суддя зустрічі скасував взяття голів, зафіксував фол в атаці.

На 86 хвилині Мар'ян Швед заробив пенальті, правда, реалізувати його так і не зумів - м'яч полетів вище воріт. Втім, через хвилину Мар'ян сповна реабілітувався, забивши дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика. В результаті - мінімальна перемога українців з рахунком 1: 0.

Даний тріумф дозволив національній команді України закріпитися на другому рядку Групи 4. Після семи поєдинків вище підопічних Олександра Головка (14 очок) знаходяться лише англійці (20 очок), третє місце займають голландці (12 очок), четверте - за шотландцями (11 очок).

Наступними суперниками «синьо-жовтих» стануть національні команди Шотландії U-21 (13 жовтня) і Голландії U-21 (16 жовтня).

Україна (U-21) - Андорра (U-21) 1:0

Гол: 1:0 - Швед, 87.

Україна U-21: Каневцев, Миколенко, Попов, Тимчик (Гуцуляк, 81), Михайличенко, Ледньов, Шапаренко (Третяков, 46), Назарина, Коваленко, Швед, Борячук (Русин, 46)

Андорра U-21: Ікер, Ерік Де Паблос (Ерік Валес, 82), Клауді Бове, Крістіан Гарсія (Жоель Гільєн, 75), Алеш Мартінес, Альберт Реєс, Рікард Фернандес, Рожер Наззаро (Мігель Дель Кастільо, 55), Альберт Грау Сампер, Алікс Віладот, Франциско Помарес

Попередження: Третяков, 94 - Ерік Де Паблос, 37, Алікс Віладот, 82, Франциско Помарес, 85, Ерік Валес, 92

Нагадаємо, що раніше молодіжна збірна України обіграла однолітків з Латвії з рахунком 3:2. Коментуючи результат даного протистояння наставник української дружини Олександр Головко заявив, що все можна було вирішувати ще в першому таймі.