Євген Коноплянка

Як ми повідомляли, Євген Коноплянка в матчі першого туру групового раунду в групі D між гельзенкирхенського «Шальке» і «Порту» залишився на лавці запасних. Втім, у другому таймі головний тренер німецької команди Доменіко Тедескі вдався до послуг українського півзахисника. Євген Коноплянка з'явився на полі на 65-й хвилині замість Марка Ута.

За час проведений на поле Євген удостоївся оцінки 6.1 від порталу Whoscored при середній оцінці команди 6.84. Українець завдав один удар, виконав два підкату і двічі втратив м'яч.

Коноплянка виходив на поле за рахунку 1: 0 на користь «Шальке», але переможний рахунок у підсумку господарі не втримали, зігравши внічию - 1:1.

«Шальке» - «Порту» 1:1
Голи: Емболо 64 - Отавіньо 75 (пен.)
«Шальке»: Ферманн, Настасіч, Сані, Налдо, Каліджіурі, Шёпф, Набіль Бенталєб, Маккенна, Сердар (Аріта 84), Ут (Коноплянка 65), емболії (Бюргшталлер 72)
«Порту»: Касільяс, М. Перейра, Теллес, Феліпе, Мілітао, Д.Перейра, Еррера, Отавіньо (Ернані 90), Марега, Абубакар (Корона 60), Браімі (Олівейра 82)
Попередження: Емболо 27, Ут 53 - Корона 78, Еррера 86
Нереалізований пенальті: Теллес 13

Ікер Касільяс, який захищав ворота «Порту», ​​встановив рекорд Ліги чемпіонів.

У самому видовищному поєдинку ігрового дня в Лізі чемпіонів «Ліверпуль» переміг ПСЖ.