Виктор Цыганков

Виктор Цыганков Фото:: fcdynamo.kiev.ua

«Динамо» швидко відкрило рахунок у матчі першого туру Ліги Європи з «Астаною». Вболівальників на НСК «Олімпійський» привів у захват Віктор Циганков. Півзахисник киян скористався передачею партнера по команді - Віталія Буяльського та пробив точно в кут воріт казахстанської команди. Тнрансляцію матчу йде в ці хвилини на телеканалі «Футбол 1». На даний момент, після першого тайму, рахунок 2:1.

«Динамо» Київ місяць не може перемогти в матчах всіх турнірів. П'ять поєдинків принесли нічиї з «Зорею» і «Чорноморцем» в Українській Прем'єр-Лізі.

Відомий український тренер Олег Федорчук вважає, що керівництво «Динамо» злякалося обраного курсу на українізацію і омолодження складу.

Експерт телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» Віктор Леоненко вважає, що «Динамо» даремно відпустило форвардів, не зумівши знайти їм гідної заміни.