Київське «Динамо» відкривало груповий раунд Ліги Європи домашнім матчем з казахстанської «Астаною». Кияни останнім часом невдало виступали у всіх турнірах, вилетівши з Ліги чемпіонів, а також не перемагаючи в трьох зустрічах Української Прем'єр-Ліги. Таким чином, «Динамо» важливо було розпочати Лігу Європи з перемоги.

Вже на 11-й хвилині киянам вдалося вийти вперед. Пас Буяльського класним ударом в кут в гол перетворив Віктор Циганков. Незабаром «Астані» вдалося перехопити ініціативу і забити м'яч у відповідь. Відзначився Марін Анічич. В цілому «Астана» мала навіть більше моментів в першому таймі, щоб вийти вперед, але на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь «Динамо». Помилку Ненада Еріче підкараулив Денис Гармаш. Рахунок залишався незмінним до останніх хвилин, але в доданий час «Динамо» пропустив від Муртазаєва - 2:2.

«Динамо» - «Астана» 2:2

Голи: Циганков 11, Гармаш 45 + 2 - Анічич 21, Муртазаєв, 90 + 5

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Кадар, Бурда, Піваріч, Гармаш (Дуелунд 79), Сидорчук, Буяльський, Циганкова (Морозюк 90 + 1), Вербич, Русин

«Астана»: Еріче, Рукавіна, Анічич, Постніков, Шомко, Алмейда (Мужиків 80), Томасів (Муртазаєв 88), Кляйнхайслер, Маєвський, Енріке, Кабананга (Янга 82)

Попереджені: Бурда 42, Русин 81

Український тренер Олександр Севідов впевнений, що «Динамо» підшукує заміну Олександру Хацкевичу.

Відомий український тренер Олег Федорчук вважає, що керівництво «Динамо» злякалося обраного курсу на українізацію і омолодження складу.

Експерт телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» Віктор Леоненко вважає, що «Динамо» даремно відпустило форвардів, не зумівши знайти їм гідної заміни.