Пауло Дибала

Пауло Дибала Фото:: Getty Images

Туринський «Ювентус» обіграв «Болонью» в матчі шостого туру чемпіонату Італії. Зустріч відбулася на стадіоні «Альянц-Ювентус» в Турині і завершилася впевненою перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Нападаючий туринської команди Пауло Дибала забив перший гол на 11-й хвилині зустрічі. Через п'ять хвилин півзахисник «Ювентуса» Блез Матюйді зміцнив перевагу господарів, забивши з подачі форварда Кріштіану Роналду.

Таким чином «Ювентус» набрав 18 очок і очолює турнірну таблицю італійської Серії А. «Болонья» розташовується на 18-му рядку.

У наступному турі чемпіонату Італії «Ювентус» прийме «Наполі», «Болонья» зіграє на своєму полі з «Удінезе».

Голи: 1:0 - 11 Дибала, 2:0 - 16 Матюїді.

«Ювентус» - Перин, Бонуччі, Бенатія, Жоау Канселье, Бардзальї (Алекс Сандро, 86), Бентанкур, Куадрадо (Федеріко Бернардескі, 76), Матюїді, Пьянич (Джан, 64), Дибала, Роналду.

«Болонья» - Скорупський, Ларангейра, Пас, Дейкс (Орсоліні, 86), Калабрезі, Крейчі, Джемаа, Надь, Мбайє, Дестро (Сантандер, 68), Фальчінеллі (Оквонкво, 68).

Попередження: Пьянич (33), Пас (36), Ларангейра (67), Калабрезі (71), Куадрадо (74).

Відзначимо, що «Ювентус» випустить власну крипто валюту. Технології майбутнього.

Також додамо, що Аллегрі розповів, чому Роналду пропустив нагородження ФІФА.