Роман Безус

Роман Безус Фото:: ua.tribuna.com

У Бельгії відбулися матчі 1/16 фіналу Кубка країни.«Сент-Трюйден» Романа Безуса на своєму полі розгромив «Дюффел» з рахунком 3:0.

Примітно, що наш співвітчизник відзначився забитим голом. На 36-й хвилині українець реалізував пенальті, подвоївши перевагу своєї команди. Роман з'явився на полі зі стартових хвилин і був замінений на 77 хвилині.

Кубок Бельгії, 1/16 фіналу

«Сент-Трюйден» - «Дюффель» - 3:0

Голи: Де Брюйне, 27, Безус, 36 (пенальті), Назон, 46

Нагадаємо, що український півзахисник «Сент-Трюйден» Роман Безус відзначився результативними діями в поєдинку чемпіонату Бельгії. Роман віддав гольову передачу і заробив вилучення в матчі проти «Гента» Романа Яремчука.

Також додамо, що півзахисник бельгійського «Генка» Руслан Малиновський допоміг своїй команді обіграти шведський «Мальме» в Лізі Європи. Українець створив кілька небезпечних моментів небезпечно пробивав зі стандартів, але відзначитися не зміг.

Крім того, головний тренер збірної України Андрій Шевченко оприлюднив список легіонерів на матчі проти збірної Італії і збірної Чехії.