ФФУ

ФФУ

Гравець грецького ПАОКа і збірної України Євген Хачеріді не зміг дограти матч Кубка Греції проти «Аріса». Футболіст провів на полі лише першу половину матчу.

Як повідомив головний тренер ПАОКа Разван Луческу, заміна Євгена була пов'язана з травмою. Під час першого тайму українець зіткнувся головами з футболістом «Аріса» Хамзаном Юнесом.

Поки що невідомо, скільки часу на відновлення знадобиться Євгену Хачеріді. На даний момент під великим питанням знаходиться участь центрбека в найближчих матчах збірної України - проти національних команд Італії та Чехії.

До слова, поєдинок ПАОК - «Арес» завершився бойовою нічиєю - 1:1.

Нагадаємо, що недавно головний тренер збірної України Андрій Шевченко оприлюднив список легіонерів, викликаних на матчі проти команд Чехії та Італії. Євген Хачеріді став одним з восьми футболістів, які виступають в закордонних чемпіонатах, які удостоїлися честі захищати кольори країни.

Крім цього, раніше збірна України U-16 провела контрольний матч проти однолітків з Бельгії. Фінальний свисток зафіксував перемогу бельгійців з рахунком 2:0 - українці пропустили по голу в кожному з таймів.

До слова, раніше одноклубник Євгена Хачеріді, гравець ПАОКа Євген Шахов, дав велике інтерв'ю, в якому згадав і про українського центрбека.