Серхіо Рамос

Серхіо Рамос Фото:: Getty Images

В останньому матчі іспанської ЛаЛіги мадридський «Реал» зазнав розгромної поразки від «Севільї» - 0:3. Матч проходив на домашній арені «червоно-білих» - «Рамон Санчес Пісхуан».

Примітно, що всі три голи підопічні Хулена Лопетегі пропустили в першому таймі. Таким чином, «вершкові» повторили власний антирекорд.

Останній раз подібне траплялося в 2003 році, коли «вершкові» примудрилися пропустити три голи за перші сорок п'ять хвилин поєдинку. Варто відзначити, що 15 років тому кривдником «Реала» була все та ж «Севілья».

Додамо, що «Реал» вже п'ять поєдинків поспіль не може добитися успіху на «Рамон Санчес Пісхуан»: чотири матчі завершилися поразкою «вершкових», один - нічиєю.

Також згадаємо, що мадридський «Реал» готовий викласти 80 мільйонів євро за 21-річного гравця амстердамського «Аякса» Френкі Де Йонга. Головними конкурентами «вершкових» в боротьбі за вундеркінда є «Барселона», «Манчестер Сіті» і «Тоттенгем»

Крім цього, президент «Реала» Флорентіно Перес заявив, що Кріштіану Роналду одного разу повернеться в стан «королівського клубу». «Кріштіану - гідний спадкоємець Альфредо Ді Стефано, він є рекордсменом за кількістю голів за «Реал», він назавжди залишиться в серцях уболівальників, а пам'ять про нього буде передаватися з покоління в покоління», - заявив функціонер.

До слова, «Реал» втратив основного захисника.