«Мілан» не зміг здобути перемогу над «Емполі» в матчі шостого туру італійської Серії А. Зустріч пройшла в Емполі на стадіоні «Карло Кастеллани» і завершилася з рахунком 1:1.

Автором першого гола став півзахисник «Емполі» Леонардо Капецці, який забив у свої ворота на 10-й хвилині. В середині другого тайму нападник Франческо Капуто зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

Відзначимо, що для «Мілана» ця нічия стала вже третьою поспіль у рамках чемпіонату Італії. Раніше команді Дженнаро Гаттузо не вдалося обіграти «Аталанту» і «Кальярі».

Голи: 0:1 - 10, автогол Капецці, 1:1 - 71, пенальті Капуто.

«Емполі» - Терраччано, Сильвестра, Весели, Ді Лоренцо, Майєтта, Беннасер, Капецці (Расмуссен, 75), Траоре (Брігі, 81), Круніч, ла гумин (Мчедлідзе, 65), Капуто.

«Мілан» - Доннарумма, Романьйолі, Мусаккьо, Калабрія, Хакан Чалханоглу (Кастільехо, 73), Кессіе (Бакайоко, 78), Боріні (Кутроне, 73), Бонавентура, Сусо, Бігль, Лаксальт.

Попередження: Калабрія (45), Майєтта (53), Капецці (54), Лаксальт (83).

«Мілан», набравши 6 очок, займає 14-е місце в турнірній таблиці Серії А, «Емполі» - 17-е.

У наступному турі «Мілан» на виїзді зіграє з «Сассуоло», а «Емполі» в гостях зустрінеться з «Пармою». Обидва матчі відбудуться 30 вересня.

Додамо, що клуб Серії А виплатив 123 млн євро боргів. Тепер клуб може вільно видихнути.

Крім того, головний тренер «Челсі» Мауріціо Сарри хоче бачити в своїй команді двох гравців італійської команди.