Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко Фото:: Офіційний сайт Вест Гему

Андрій Ярмоленко в третій раз в сезоні вийшов в стартовому складі «Вест Хема» і в третій раз відзначився голом. Після дубля у ворота «Евертона», який приніс «молотобійцям» першу перемогу в сезоні, Андрій Ярмоленко забив гол «Манчестер Юнайтед».

На 43-й хвилині Андрій Ярмоленко підхопив м'яч біля лінії штрафного «червоних дияволів», змістився в центр, накрутив захисника і рикошетом від Віктора Лінделефа послав м'яч у сітку воріт.

Цей гол став другим у зустрічі у виконанні «Вест Хема». У самому дебюті поєдинку відзначився Феліпе Андерсон. Після першого тайму рахунок 2:0 на користь лондонської команди.

Топ-3 моменти Андрія Ярмоленко в матчі з «Челсі». Українець втратив можливість відзначитися. Найкраща з них припала на 78-у хвилину, коли Ярмоленко не зміг головою переправити м'яч у ворота після навісу з флангу від Роберта Снодграсса.

Андрій Ярмоленко зустрівся в Лондоні з гравцем «Манчестер Сіті» і збірної України Олександром Зінченком. Гравці зробили фото на згадку

Андрій Ярмоленко вважає Андрія Шевченка найкращим українським гравцем в історії.