ФК Олександрія

ФК Олександрія Фото:: fco.com.ua

«Олександрія» в 11-му турі Української Прем'єр-Ліги приймала одеський «Чорноморець». Команди не так давно зустрічалися в третьому раунді Кубка України. Тоді підопічним Ангела Червенкова вдалося перемогти не основний склад «Олександрії» з рахунком 3: 0.

Матч вийшов результативним і закінчився перемогою «Олександрії». Рахунок був відкритий Гліб Грачов на 17-й хвилині. Перед перервою рахунок зрівняв Кирило Ковалець. Вивів вперед і закріпив успіх господарів Дмитро Шастал і Євген Банада. «Чорноморець» не здався і Татарков скоротив відставання в рахунку, але на більше гостей не вистачило - 3:2.

«Олександрія» - «Чорноморець» 3:2

Голи: Ковалець 44, Шастал 55, Банада 69 - Грачов 17, Татарков 80

«Олександрія»: Паньків, Пашаєв, Бондаренко, Цуріков, Шендрик, Довгий, Ковалець, Банада (Гречишкін 72), Задерака (Пономар 46), Протасов (шастати 30), Сітало

«Чорноморець»: Литовченко, Рижук, Трубочкін, Грачов, Остапенко, Чорний, Савченко (Міщенко 46), Леонов (Мутцерс 78), Бабенко, Коваль (Татарков 43), Мусолітін

Попереджені: Банада 24, Пашаєв 41, Бондаренко 46, Ковалець 77 - Савченко 27, Леонов 51, Мусолітін 54, Грачов 54

«Олександрія» в 9-му турі УПЛ програла «Маріуполю». Переможний гол на рахунку Руслана Фоміна.

«Чорноморець» переміг «Олександрію» в Кубку України - 3:0.

«Олександрія» в 8-му турі УПЛ поступилася донецькому «Шахтарю».