Рінат Ахметов

Сьогодні виповнюється 22 роки з тих пір, як президентом «Шахтаря» став Рінат Ахметов. У цей день клуб традиційно представив річний звіт з головними спортивними успіхами команди і результатами діяльності клубу. Тим часом президент «гірників» Рінат Ахметов дав оцінку минулому сезону:

- Успішний сезон - це яскраві перемоги і трофеї, це красива гра, це повага і оплески уболівальників. Сезон-2017/18 я вважаю одним з найкращих в історії «Шахтаря». Другий раз поспіль команда виграла чемпіонат і Кубок України, вдруге поспіль зробила «золотий дубль», додавши до нього перемогу в Суперкубку. Три трофея за один рік - це, безумовно, прекрасний результат.

«Шахтар» показав сильний європейський футбол і в чемпіонаті, і в Лізі чемпіонів. «Манчестер Сіті», «Наполі» і «Феєноорд» - всі говорили, що нам випала «група смерті». Але ми виграли чотири матчі у цих команд і провели два гідних поєдинки в 1/8 фіналу з «Ромою». Команда заслужила своєю грою величезну повагу і визнання.

У нашої команди є величезний потенціал, і я хочу сказати, що з кожним роком «Шахтар» стає тільки сильніше. У нас сильні гравці, сильний тренер і найкращі в світі вболівальники. Упевнений, ми продовжимо показувати красивий футбол, ми продовжимо вигравати і тримати в руках трофеї. Амбіції клубу незмінні: золоті медалі, Ліга чемпіонів і оплески наших уболівальників.