Національна команда Іспанії здобула велику перемогу над збірною Уельсу в товариському матчі. Зустріч пройшла в Уітеншоу (Англія) на стадіоні «Ентоні Тейлор» і завершилася з рахунком 4: 1 на користь іспанців.

У першому таймі голи забили захисник Серхіо Рамос і нападник Пако Алькасер, який оформив дубль. Після перерви забитим м'ячем відзначився захисник Марк Бартра. Автором єдиного гола Уельсу став форвард Сем Воукс, який відзначився на 89-й хвилині.

Голи: 0:1 - 8 Пако Алькасер, 0:2 - 19 Рамос, 0:3 - 29 Пако Алькасер, 0:4 - 74 Бартра, 1:4 - 89 Воукс.

Уельс - Хеннессі, Джон (Лоуренс, 62), Гантер, Девіс (Річардс, 62), Робертс, Вілсон (Брукс, 46), Ампаду (Кінг, 50), Ремзі, Аллен (Сміт, 62), Вільямс (Честер, 46 ), Воукс.

Іспанія - Де Хеа (Аррісабалага, 46), Рамос (Бартра, 46), Альбіоль, Аспілікуета (Кастро, 63), Гайя, Сауль (Коке, 46), Родрі Ернандес, Себальос, Сусо (Родріго, 81), Пако Алькасер ( аспасиев, 73), Мората.

Нагадаємо, 16-го жовтня збірна України зіграє в Лізі Націй проти Чехії.

Відзначимо, що в матчі Ліги Націй Португалія в гостях обіграла Польщу з рахунком 3:2. Португальці здобули другу перемогу в турнірі.

Також додамо, що головний тренер збірної України Андрій Шевченко викликав до збірної України форварда «Ворскли» Владислава Кулача. Гравець «Ворскли» замінить Артема Кравця.

До речі, півзахисник збірної України Тарас Степаненко розповів про підготовку національної команди перед матчем Ліги Націй зі збірною Чехії.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Підписуйся на телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv