Обамеянг

Обамеянг

У матчі дев'ятого туру чемпіонату Англії «Арсенал» на своєму полі обіграв «Лестер» з рахунком 3:1. Рахунок відкрили гості, на 31-й хвилині гол у свої ворота забив захисник «Арсеналу» Ектор Бельерін. Перед самим свистком на перерву поразку зрівняв Месут Озіл. У другому таймі П'єр-Емерік Обамеянг протягом трьох хвилин оформив дубль і приніс перемогу «канонірам».

Завдяки цій перемозі «Арсенал», набравши 21 очко, піднявся на четверте місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. Ця перемога стала для лондонського клубу сьомий поспіль в матчах АПЛ. «Лестер» залишився на 11-й позиції, маючи в своєму активі 12 очок.

У наступному турі «Арсенал» зіграє на виїзді з «Крістал Пелас». Матч відбудеться 28 жовтня. «Лестеру» чекає домашній матч з «Вест Хем Юнайтед», який пройде 27 жовтня.

Голи: 0:1 - 31, автогол Бельерін, 1:1 - 45 Озіл, 2:1 - 63 Обамеянг, 3:1 -66 Обамеянг.

Арсенал - Лено, Мустафі, Ліхтштайнер (Обамеянг, 61), Бельерін, Холдинг, Торрейра, Джака, Озіл (Ремзі, 80), Мхітарян (Гендузі, 61), Івобі, Ляказетт.

Лестер - Шмейхель, Магуайр, Еванс, Чілуелл, Рікарду Перейра (Геззаль, 69), Ндіді, Амарт'я, Менді, Медісон (Окадзакі, 75), Іхеаначо (Олбрайтон, 61), Варди.

Попередження: Холдинг (17), Джака (35), Олбрайтон (64), Рікарду Перейра (65).

Відзначимо, що Моуріньо шукає в команді шпигуна. Хтось розкрив інформацію про склад.

Також додамо, що Саутгейт звинувачує АПЛ в невдачах збірної Англії. Головний тренер збірної Англії незадоволений раннім стартом сезону в АПЛ.

Крім того, Унаї Емері заборонив гравцям пити сік.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv