Лоренцо Інсіньє

Лоренцо Інсіньє Фото:: Getty Images

У матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Наполі» приймав «Парі Сен-Жермен». Зустріч команд відбулася на стадіоні «Сан-Паоло» в Неаполі і завершилася з рахунком 1-1.

У компенсований час першого тайму гол у ворота італійської команди відправив іспанський захисник «Парі Сен-Жермен» Хуан Бернат. На 63-й хвилині головний арбітр зустрічі Бйорн Куйперс призначив пенальті на користь неаполітанців, який успішно реалізував нападник італійської команди Лосенцо Лоренцо Інсіньє.

«Наполі» має в активі 6 очок і розташовується на 1-му місці в турнірній таблиці групи С. ПСЖ (5) знаходиться на 3-му місці в таблиці. Суперниками команд по групі С в Лізі чемпіонів є «Ліверпуль» і сербська «Црвена Звезда».

«Наполі» - ПСЖ 1-1

Голи: 0-1 - 45 Бернат, 1-1 - 62, пенальті Лоренцо Інсіньє.

«Наполі» - Оспіна, Альбіоль, Маріу Руй, Максимович (Хюсай, 76), Кулібалі, Фабіан Руїс (Зелінський, 71), Аллан, Кальєхон, Гамшик, Лоренцо Інсіньє, Мертенс (Уна, 83).

ПСЖ - Буффон, Тіаго Сілва, КЕРЕРА (Ерік Максім Шупо-Мотінг, 90), Бернат, Маркіньос, Ді Марія (Кавані, 77), Дракслер, Верратті, Меньє (Кімпембе, 73), Мбаппе, Неймар.

Попередження: Мбаппе (29), КЕРЕРА (32), Фабіан Руїс (45), Верратті (89), Неймар (90).

Відзначимо, що ПСЖ хоче купити гравця «Ман Юнайтед». Санчес може перебратися до Франції.

Крім того, ПСЖ подав апеляцію на дії УЄФА. Парижани незадоволені додатковою перевіркою фінансового фейр-плей.

До речі, агент футболіста розповів про найближче майбутнє Кавані.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv