Серхіо Рамос

Серхіо Рамос Фото:: Getty Images

Вчора «Реал» грав з «Вікторією Плзень» в Лізі чемпіонів. Чехи програли вдома з рахунком 0:5, а капітан «вершкових» Серхіо Рамос показав себе не з найкращого боку. Іспанець в'їхав ліктем по обличчю гравця господарів Мілана Гавела, після чого з розбитого носа футболістів потекла кров. Як результат, за сім хвилин до кінця першого тайму гравець був замінений.

До честі Рамоса, він потім вибачився за свій вчинок. У Твіттері футболіст написав:

- Мілан, я не хотів тебе травмувати. Видужуй скоріше.

Відзначимо, що в своїй групі Ліги чемпіонів «Реал» йде на першому місці з дев'ятьма очками. Втім, у «Роми» - стільки ж пунктів, але гірша різниця забитих і пропущених голів.

Прочитати, як розвивалися події в матчі «Вікторія Плзень» - «Реал», можна тут. Поєдинок завершився розгромом.

До речі, «Реал» підпише фантастичну угоду з Adidas. Мадридці отримають значну суму.

Тим часом екс-гравець «Барселони» може перейти в «Реал».

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv