Андрій Лунін

Андрій Лунін Фото:: Офіційний сайт Леганеса

Голкіпер збірної України та мадридського «Реала» Андрій Лунін, що знаходиться в оренді в «Леганесі», дебютував в Ла Лізі.

Це сталося в 12-му турі чемпіонату Іспанії. «Леганес» на виїзді протистояв «Жироні». Українець почав поєдинок в запасі і вийшов на поле за чотири хвилини до кінця основного часу, оскільки потрібна була заміна Івану Куельяру.

Лунін провів на полі кілька хвилин і зберіг свої ворота сухими. Поєдинок завершився внічию - 0:0. WhoScored оцінив гру Луніна в 6.2 бала.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Андрій Лунін незабаром може змінити клуб. 19-річний українець не отримує достатньо ігрової практики і вже взимку може повернутися з оренди, щоб підшукати голкіперу новий клуб.

Також, Лунін дебютував за «Леганес». У матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії проти «Райо Вальєкано».

До слова, Андрій Лунін прокоментував поєдинок з Шотландією.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv